Primarul Volosevici, ”luat prin surprindere” de prima ninsoare [Observatorul Prahovean LIVE]

Jurnaliștii Marius Nica, Claudiu Vasilescu și Mihai Nicolae dezbat la Observatorul Prahovean LIVE problema deszăpezirii din Ploiești.

- Publicitate -

Deși ANM a emis cod galben de ninsori încă de ieri, administrația Volosevici a fost luată prin surprindere.

Chiar și la această oră (10:45) în Ploiești se circulă foarte greu.

În tot acest timp, primarul Volosevici are o armată de consilieri personali, pe care îi ține la secret.

- Publicitate -

Urmăriți emisiunea aici:

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112