Două autoturisme au intrat vineri după-amiază în coliziune pe Șoseaua Vestului din Ploiești. O persoană a sunat la 112 și a anunțat incidentul.
- Publicitate -
La fața locului au ajuns echipaje ale Poliției și ale Serviciului de Ambulanță, iar ISU Prahova intervine cu o autospecială.
În urma accidentului, un bărbat în vârstă de 50 de ani a fost transportat la spital.
Poliția continuă cercetările pentru a stabili cu exactitate cum s-a produs evenimentul rutier. foto cu caracter ilustrativ
- Publicitate -
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112
































