Asociaţia Diabeticilor din Prahova va organiza marți, 26 septembrie, între orele 9:30-10:30, o campanie de testare gratuită a glicemiei /tensiunii arteriale/greuății corporale la Winmarkt, et.1, zona pasarela nouă.
- Publicitate -
Evenimentul face parte din proiectul „Ploiești spune Da pentru Sanatatea Ta” care este co-finanțat de Primăria Ploiești.
Parteneri: Școala Postliceală Sanitara “Thoma Ionescu” Ploiești, Centrul Comercial Winmarkt.
Campania este destinată tuturor persoanelor indiferent de varstă sau statut social.
- Publicitate -
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112
































