Campanie gratuită de testare a glicemiei și măsurarea tensiunii la Ploiești

diabet.jpg

diabet.jpg

Asociaţia  Diabeticilor  din  Prahova  va organiza miercuri, 1 februarie, intre orele 10-12, o campanie gratuită de testare a glicemiei si masurarea tensiunii arteriale.

- Publicitate -

 Evenimentul va avea loc in Centrul Comercial Winmarkt , et.1, zona pasarela noua.

Parteneri: Scoala Postliceala Sanitara „Thoma Ionescu” Ploiesti,  cu sprijinul Centrului Comercial Winmarkt.

Produsele medicale sunt sponsorizate de CHIMIMPORTEXPORT  PLURIMEX SRL, distribuitor autorizat Calla Wellion.

- Publicitate -

 Campania este destinata tuturor persoanelor indiferent de varsta sau statut social.

Persoană de contact: Angela Mihai, director executiv al Asociaţiei Diabeticilor din Prahova, telefon 0728.808.487, e-mail: [email protected]

 

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău