Asociaţia Diabeticilor din Prahova va organiza miercuri, 1 februarie, intre orele 10-12, o campanie gratuită de testare a glicemiei si masurarea tensiunii arteriale.
Evenimentul va avea loc in Centrul Comercial Winmarkt , et.1, zona pasarela noua.
Parteneri: Scoala Postliceala Sanitara „Thoma Ionescu” Ploiesti, cu sprijinul Centrului Comercial Winmarkt.
Produsele medicale sunt sponsorizate de CHIMIMPORTEXPORT PLURIMEX SRL, distribuitor autorizat Calla Wellion.
Campania este destinata tuturor persoanelor indiferent de varsta sau statut social.
Persoană de contact: Angela Mihai, director executiv al Asociaţiei Diabeticilor din Prahova, telefon 0728.808.487, e-mail: [email protected]
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112
































