Joi, 7 aprilie, la Winmarkt Ploiești va avea loc o campanie de testare a glicemiei, măsurare a tensiunii arteriale și evaluarea stării de sănătate energetice cu ajutorul analizorului cu biorezonanţă magnetică.
Comunicatul Asociaţiei Diabeticilor din Prahova
Asociaţia Diabeticilor din Prahova va organiza joi, 7 aprilie,cu ocazia Zilei Mondiale a Sanatatii o noua campanie de testare a glicemiei, masurarea tensiunii arteriale si evaluarea starii de sănătate energetice cu ajutorul analizorului cu biorezonanţă magnetică.
Evenimentul va avea loc in Winmarkt (parter zona-evenimente), intre orele 10:00-12:00.
Parteneri: Scoala Postliceala Sanitara „Thoma Ionescu” Ploiesti, Asociatia Sahaja Yoga Romania, filiala Ploiesti, Asociatia „Intoarce-te la Sport”, Avon Romania,Salonul Anne Mary, cu sprijinul Centrului Comercial Winmarkt.
Produsele medicale sunt sponsorizate de TRUSTMED SRL, distribuitor One Touch si Salonul Anne Mary.
Campania este destinata tuturor persoanelor indiferent de varsta sau statut social.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112































