Fostul preşedinte Traian Băsescu l-a atacat din nou pe actualul preşedinte, Klaus Iohannis, susţinând că "aruncă în aer statul de drept" şi că este susţinut de trustul Intact.
Fostul preşedinte Traian Băsescu a declarat, invitat la Naşul TV, că preşedintele Klaus Iohannis, prin declaraţii precum cele privind notificarea ANAF de evacuare la adresa Antenelor, aruncă în aer şi statul de drept şi l-a avertizat pe şeful statului că "niciodată nu câştigi când te susţin Antenele".
Fostul preşedinte a declarat şi că "Antenele şi-au facut testul din Piaţa Constituţiei, au filmat să se vadă bine, dar testul lor a fost un eşec" şi că "niciodată OTV nu a fost atât de mârşav cum este Antena 3".
sursa: gandul.info
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112
































