EXCLUSIV | Bețivul care l-a înjunghiat pe polițistul de la Secția doi a fost arestat

Bogdan Gheorghe, bărbatul de 61 de ani care l-a înjunghiat pe polițistul de la Secția 2 a fost arestat. Acesta a fost reținut în seara în care polițistul Mihai Gabriel Lucian era internat de urgență la Spitalul Județean și ulterior a fost internat într-o instituție specializată pentru a i se face o expertiză neuropsihiatrică.

Medicii au decis că agresorul, chiar dacă era băut, avea discernământ în momentul comiterii faptei. Pe numele său a fost emis mandat de arestare preventivă, fiind acuzat de săvârșirea de tentativă la infracțiunea de omor deosebit de grav.

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău