| Josez Guzy, un pensionar polonez, a fost declarat mort de medicii de la ambulanta dupa ce a fost victima unui aparent atac de cord si s-a prabusit printre stupii la care lucra. Sotia lui Guzy, Ludmilla, a chemat serviciile de pompe funebre, iar in trei ore Josez a fost gata pentru inmormantare. In clipa in care angajatul de la pompe funebre a vrut sa puna capacul deasupra sicriului, Ludmilla l-a rugat pe acesta sa ii ia lui Guzy ceasul de la mana, moment in care s-a constatat ca batranul avea inca puls. |
![]() |
Pensionarul a fost transportat la spital, unde medicii nu au gasit nicio explicatie pentru cele intamplate, ba chiar au constatat ca Guzy nu suferise nici macar un infarct.
Sursa: Cancan.ro
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112































