Dupa cateva zile petrecute alaturi de Dani, iubitul ei, care participa la Romanian Extreme Adventure, un concurs de off-road desfasurat in muntii Buzaului, Mihaela Radulescu a ajuns marti pe litoralul Marii Negre.
Din cauza programului incarcat, vedeta s-a cazat doar o singura noapte la un hotel din Neptun. In cursul zilei de ieri, Mihaela Radulescu a stat cateva ore la plaja, iar dupa-amiaza a plecat cu masina spre Bucuresti.
Sursa: Cancan
- Publicitate -
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























