Conducerea Spitalului Județean Ploiești a publicat astăzi rezultatele finale la exemenul de ocupare a postului de director îngrijiri la Spitalul Județean Ploiești. Câștigătorul concursului a fost admis cu nota 7,48.
Inițial, pentru postul de director îngrijiri de la Spitalul Județean Ploiești s-au înscris nouă persoane, dintre care numai două au trecut de proba scrisă. Astăzi, conducerea Spitalului Județean Ploiești a publicat rezultatele finale la examen. În urma evaluărilor a fost declarată admisă asistenta șefă de la Blocul Operator al unității medicale, Camelia Marin. „Candidatul respins are posibilitatea să depună contestație în termen de 24 de ore”, ne-a declarat Alexandru Băloi, managerul Spitalului Județean Ploiești.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112































