Centrul Infotrafic din Inspectoratul General al Poliţiei Române informează că circulaţia rutieră pe Centura de Vest a Ploieştiului se va desfăşura îngreunat începând de astăzi până joi, 20 august, în zona kilometrului 64+250, în intervalul orar 9.30-14, întrucât în această perioadă se vor monta şase grinzi la pasarela peste calea ferată. Pe acest tronson, conducătorii auto sunt nevoiţi să meargă pe un singur fir alternativ.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























