Primarul Ploieştiului, Andrei Volosevici, a participat astăzi la recepţia lucrărilor de înlocuire tâmplărie, refacere faţade şi amenajare terenuri de sport la unităţile de învăţământ preuniversitar din oraş.
După vizionarea Grădiniţei nr. 35, a Şcolii „Radu Stanian”, a Colegiului Tehnic „Lazăr Edeleanu” şi a Şcolii „Unirea”, primarul s-a declarat nemulţumit de modul în care au fost realizate investiţiile şi le-a solicitat constructorilor refacerea acestora.
Primarul nu a mai participat la recepţia celorlalte 13 unităţi de învăţământ care erau cuprinse în programul de astăzi, solicitând reprezentanţilor Direcţiei Tehnic, Investiţii să supravegheze modul în care investiţiile vor fi finalizate conform contractelor existente.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























