Zăpada care înghite Ploieştiul de mai bine de o săptămână creează tot mai multe probleme cetăţenilor. Oamenii se expun zilnic riscului de a aluneca şi de a se alege cu fracturi, dar totodată şi riscului de a fi accidentaţi de maşini, din cauza faptului că autorităţile nu-şi fac datoria.
- Publicitate -
Este şi cazul ploieştenilor care au ocazia să treacă pe strada Andrei Mureşanu, care leagă Bulevardul Republicii de Şoseaua Nordului, acolo unde trotuarul a dispărut la propriu. După cum se poate vedea în imaginile următoare pietonii sunt obligaţi să circule pe şosea, riscându-şi viaţa.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























