Doi jucători importanţi vor să plece de la Petrolul

Cosmin Contra a anunţat că doi dintre jucătorii săi vor să părăsească lotul Petrolului.

- Publicitate -

Este vorba de Boudjemaa şi Manasse. Iată declaraţia lui Contra referitoare la prelungirea contractelor, potrivit fcpetrolul.ro:  „Geraldo știu că va semna prelungirea, în zilele următoare Marinescu va parafa un nou angajament pentru încă doi ani, următorii vor fi Achim și Jean Sony Alcenat, așteptăm răspunsul lui Guilherme și sunt semne de întrebare la Boudjemaa și Manasse Enza-Yamissi, fotbaliști care și-au exprimat dorința de a pleca de la Petrolul”.

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău