Suporterii Petrolului fac plângere penală la DNA

Demers unic al suporterilor unei echipe de fotbal din România.

- Publicitate -

Fanii Petrolului au anunţat că vor depune luni, la DNA, o plângere împotriva arbitrului Marius Avram, care a comis mai multe erori grave la meciul Dinamo-Petrolul (scor 1-1). Potrivit gsp.ro, plângerea penală va fi depusă de către Asociaţia Suporterilor Petrolului, care-l acuză pe arbitru că ar fi viciat intenţionat rezultatul. Tatăl arbitrului ocupă o funcţie de conducere importantă la clubul Astra Giurgiu, una dintre contracandidatele Petrolului la câştigarea campionatului. 

CITEŞTE ŞI REVOLTA CONDUCERII PETROLULUI PLOIEŞTI ÎMPOTRIVA ARBITRAJULUI

 

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău