Sinaia – Și-a incendiat mașina pentru a o duce la fier vechi

incendiu sinaia

incendiu sinaiaPanică pe DN1, la intrare în Sinaia, după ce o femeie a dat foc unei maşini, sub un pod. Femeia voia să ducă la fier vechi caroseria. Flăcările au ajuns la câţiva metri, iar fumul gros a îngreunat traficul în zonă.

- Publicitate -

Flăcările înalte de peste 4 metri şi fumul gros au perturbat traficul rutier, iar şoferii au sunat imediat la 112. Localnicii spun că femeia a dat foc intenţionat maşinii ca să valorifice caroseria la fier vechi.  Flăcările au distrus în totalitate autoturismul dar şi au afectat reţeaua de cabluri electrice, care era ataşată de structura podului.

Sursa: incomod.ph

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău