Floricon Salub anunță programul de colectare a deșeurilor de 1 Mai

floricon salub
Operatorul de salubritate Floricon Salub

Societatea de salubritate, Floricon Salub, a anunțat care va fi programul de colectare a deșeurilor de 1 Mai în localitățile Câmpina, Băicoi, Breaza, Comarnic, Secăria și Telega.

- Publicitate -

Astfel, colectarea deşeurilor pentru utilizatorii casnici se realizează conform programului normal de lucru, excepție făcând ziua de 1 Mai, când angajații vor fi liberi.

Din acest motiv, serviciul corespunzător zilei de luni, 1 Mai, va fi asigurat în localitățile Câmpina, Băicoi, Breaza, Comarnic, Secăria și Telega, sâmbătă 29 aprilie.

Programul a fost anunțat de directorul societății Floricon Salub, Florin Constantinescu.

- Publicitate -

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112