Societatea de salubritate, Floricon Salub, a anunțat care va fi programul de colectare a deșeurilor de 1 Mai în localitățile Câmpina, Băicoi, Breaza, Comarnic, Secăria și Telega.
- Publicitate -
Astfel, colectarea deşeurilor pentru utilizatorii casnici se realizează conform programului normal de lucru, excepție făcând ziua de 1 Mai, când angajații vor fi liberi.
Din acest motiv, serviciul corespunzător zilei de luni, 1 Mai, va fi asigurat în localitățile Câmpina, Băicoi, Breaza, Comarnic, Secăria și Telega, sâmbătă 29 aprilie.
Programul a fost anunțat de directorul societății Floricon Salub, Florin Constantinescu.
- Publicitate -
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112































