Pacientul, care a căzut în cursul zilei de astăzi de la geamul Secției de Urologie a Spitalului Județean, a decedat.
Decesul a survenit ca urmare a multiplelor leziuni suferite în urma căderii.
Reamintim faptul că în cursul zilei de astăzi un bărbat a căzut de la etajul 1 al Secției de Urologie a Spitalului Județean Ploiești.
În urma căzăturii, ca urmare a impactului cu solul, a suferit o fractură cominutivă de humerus stâng, fractură de bazin și traumatism cranio cerebral.
Potrivit surselor medicale bărbatul suferea de cancer și tocmai fusese supus unei intervenții chirurgicale la prostată.
Citește știrea inițială: Un bărbat s-a aruncat de la etajul Secției de Urologie a Spitalului Județean Ploiești
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112































