Accidentul s-a produs joi, în jurul orei 17.30, pe strada Cuza Vodă din Vălenii de Munte. Conform ISU Prahova, în eveniment a fost implicat un autoturism în care se afla doar conducătorul auto.
Acesta a părăsit partea carosabilă și a intrat într-un stâlp. Victima a fost găsită încarcerată, dar conștientă.
IPJ Prahova: ”Din primele date, un tânăr în vârstă de 19 ani, în timp ce se deplasa cu un autoturism pe DJ 102 în Vălenii de Munte, a pierdut controlul asupra direcției de deplasare și a intrat într-un stâlp.
Tânărul este asistat medical la locul accidentului, urmând să fie transportat la spital pentru îngrijiri medicale de specialitate.
Traficul este dirijat de către polițiștii rutieri.
Polițiștii continuă cercetările pentru stabilirea tuturor împrejurărilor în care s-a produs accidentul rutier.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112































