Un medic stomatolog, fost concurent la Chefi la cuțite, a murit la doar 39 de ani

Stomatologul Iulian Juncănaru, fost concurent al sezonului 8 Chefi la cuțite, a murit la numai 39 de ani.

- Publicitate -

Clinica unde el a lucrat ca stomatolog, precum și apropiații au făcut anunțul trist. Tânărul a murit subit acasă.

„Am încercat să amânăm pe cât posibil publicarea acestui mesaj pentru că echipa noastră a fost puternic zguduită de vestea tristă. Date fiind circumstanțele, a trebuit să ne luăm rămas bun prematur de la unul dintre colegii noștri, doctorul Iulian Juncănaru.

Perioada petrecută de acesta la clinică a fost una marcată de zâmbete și energii pozitive, care ne-a ajutat să consolidăm și mai mult sentimentul de echipă, de familie. Amintirea pe care o purtăm cu noi mai departe este cea a unui om muncitor, sufletist, talentat și zâmbitor.

- Publicitate -

Mulțumim pentru toate clipele frumoase! Odihnește-te în pace!”, au transmis reprezentanții clinicii la care lucra medicul.

Se pare că Iulian Juncănaru a fost găsit fără viață în propria locuință, probabil după un stop cardio-respirator.

Iulian Juncănaru a participat la Chefi la cuțite în anul 2020 și i-a impresionat pe chefi atât cu preparatul său, cât și cu povestea sa de viață.

- Publicitate -

El a povestit că a muncit din greu pentru a deveni medic, pentru că nu a fost susținut financiar de familie și a fost nevoit să strângă de unul singur bani pentru facultate.

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112