O femeie din Elveţia se află în stare gravă la spital, după ce a fost călcată de propria mașină, de trei ori.
Şoferiţa în vârstă de 45 de ani coborâse din maşină, într-o zonă din St. Gallen, fără a opri motorul şi a asigura autoturismul, cel mai probabil pentru a lua ceva din portbagaj, scrie The Guardian.
Strada fiind uşor în pantă, maşina s-a pus în mişcare în marşarier.
Femeia a încercat să o oprească, însă a căzut şi maşina a trecut peste ea, s-a ciocnit de un alt autoturism şi a pornit înapoi în direcţia femeii, trecând din nou peste ea.
Scena ruptă parcă din filme nu s-a încheiat aici.
Maşina s-a lovit apoi de un trotuar şi a plecat din nou în direcţia femeii, pe care a călcat-o, pentru a treia oară la rând.
Şoferiţa a fost transportată la spital în stare gravă.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112































