Primăria Ploiești, în pragul falimentului și campioana ratării fondurilor europene [VIDEO]

primaria ploiesti sediu
Primăria Ploiești a plătit peste 2,8 milioane de lei pentru neachitarea la timp a facturilor, fără ca cineva să fie tras la răspundere.

Jurnaliștii Marius Nica, Claudiu Vasilescu și Mihai Nicolae vă invită să urmăriți o nouă ediție a emisiunii Observatorul Prahovean LIVE.

- Publicitate -

Printre temele abordate se numără:

  • Ploieștiul adus în pragul falimentului. Primarul Volosevici cere bani de la guvern
  • Primăria Ploiești, campioană la ratarea fondurilor europene

Emisiunea poate fi urmărită aici:

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112