Pacienții dependenți de oxigen, ”uciși” de stat prin facturile uriașe la curent – Observatorul Prahovean LIVE

Marius Nica, Claudiu Vasilescu și Mihai Nicolae vorbesc în cadrul emisiunii Observatorul Prahovean LIVE despre problema persoanelor care sunt dependenți de oxigen, iar aparatele care îi țin în viață depășesc consumul plafonat de energie electrică. Mai sunt abordate subiecte precum proiectele ratate de Primăria Ploiești, PUG-ul Ploieștiului și greva de la Plopeni. Pentru a afla toate detaliile urmăriți emisiunea integrală.

- Publicitate -

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112

David Mihalache
David Mihalache este absolventul Facultății de Informatică din cadrul Universității de Petrol și Gaze din Ploiești, iar din 2021 face parte din echipa Observatorul Prahovean. În afară de activitatea desfășurată în zona IT a ziarului, David semnează și articole din domenii precum tehnică și știință sau sport.