Un autobuz plin cu navetiști, care efectua cursa Ploiești-Ariceștii Rahtivani, a fost implicat aseară într-un accident rutier petrecut la ieșire din oraș către Târgoviște, pe DN 72.
- Publicitate -
Autobuzul, în care se aflau aproape 40 de persoane, a fost lovit de un tir sub podul de la intersecția DN 1 cu DN 72.
Detalii aici: Accident pe DN72. Un autobuz cu 40 de călători a intrat în coliziune cu un TIR
Din fericire, nimeni nu a fost rănit, însă autobuzul a fost avariat.
- Publicitate -
Un cititor ne-a trimis imagini de la locul accidentului:
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112































