Medicul Stanciu Livia Roxana nu mai ocupă funcția de director medical interimar al Spitalului Județean de Urgență din Ploiești.
Decizia a fost confirmată printr-o dispoziție a președintelui Consiliului Județean Prahova, în urma demisiei medicului respectiv.
În locul său a fost numit director medical interimar medicul Toma Sebastian Constantin.
Acesta va încasa un salariu brut de 16.735 de lei, la care se adaugă norma de hrană.
FOTO Documente: Decizia de încetare a mandatului dr. Livia Stanciu

Noul director medical, numit prin decizie a conducerii Consiliului Județean Prahova

Vom reveni cu detalii.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112































