În această după-amiază, primarul municipiului Ploieşti, Iulian Bădescu, a declarat că activitatea din departamentele Primăriei Ploieşti va fi verificată. Edilul a explicat că este vorba de un audit intern. Tot astăzi, Bădescu a confirmat faptul că i-a anunţat pe mai mulţi şefi de departamente că nu va putea continua colaborarea cu ei, însă e evitat să dea detalii pe acest subiect, menţionând numai că unii şi-au exprimat deja intenţia de a înainta demisiile. Vezi declaraţia video a primarului municipiului Ploieşti:
| {youtube}DcFM1XWW39g{/youtube} |
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























