Şeful RATP Ploieşti şi-a înaintat astăzi demisia din funcţia de director al Regiei. Contactat telefonic acesta a precizat că a considerat că este mai bine să recurgă la acest gest.
Directorul Regiei Autonome de Transport Public Ploieşti, Radu Popescu, şi-a înregistrat cererea de demisie la Registratura Primăriei. „Atât timp cât este o conducere nouă la Primăria Ploieşti consider că este normal ca aceasta să aibă propria echipă. Mi-aş fi dorit să am o discuţie cu domnul primar şi să-i înaintez demisia personal, probabil programul dânsului este încărcat. I-am transmis un SMS prin care l-am anunţat că am înregistrat demisia la Registratura Primăriei Ploieşti”, ne-a declarat Radu Popescu.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























