Andreea Antonescu, amendată de polițiști. A sunat la 112 că este sechestrată

Andreea-Antonescu_fa3176bf70_932b8.jpg

Andreea-Antonescu_fa3176bf70_932b8.jpg

Fosta membră a trupei Andre, Andreea Antonescu, a fost protagonista unui incident petrecut noaptea trecută în complexul rezidenţial Exclusive Residence din Iași.

- Publicitate -

Potrivit bzi.ro, vedeta a sunat la 112 și s-a plâns că este sechestrată într-un apartament din complexul respectiv.

Imediat, un echipaj de Poliție a ajuns la adresa respectivă, unde au găsit-o pe solistă și iubitul ei în stare de ebrietate.

Pentru că apelul la 112 s-a dovedit a fi fals, polițiștii au amendat-o pe Andreea Antonescu cu 5000 de lei.

- Publicitate -

Reprezentanții IJP Iași au confirmat incidentul.

”Astăzi, în jurul orei 00:30 am fost sesizați de către o femeie de 37 de ani cu privire la faptul că ar avea un conflict cu iubitul său, într-un imobil de pe raza municipiului Iași. Polițiștii deplasați la fața locului au constatat că cele sesizate nu se confirmă, femeia apelând nejustificat numărul unic de urgență. Astfel, aceasta a fost amendată contravențional, conform OUG nr. 34/2008. Verificările sunt în desfășurare”, a precizat Beatrice Romanescu, purtătoare de cuvânt al IPJ Iaşi, pentru sursa citată

Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.

Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112

Ce părere ai? Comentează aici!

Comentariul tău
Numele tău