După o ședință care a durat mai bine de două ore, Biroul Municipal al PNL Ploiești a fost dizolvat, în urmă cu câteva minute, ca urmare a prezentării demisiilor a șase membri.
Este vorba de Iulian Teodorescu, Bogdan Nica, Adrian Lupu, Emanuel Ilie, Andrei Vrânceanu și Florin Sicoe. “S-a dizolvat biroul municipal ca urmare a demisiei a șase membri, în condițiile în care alte două persoane renunțaseră la această funcție anterior. Biroul politic județean va numi în cel mai scurt timp un alt birou municipal care va avea ca președinte tot pe Cătălina Bozianu”, ne-a declarat Mircea Roșca, președintele interimar al PNL Prahova.
Ai imagini sau informaţii care ar putea deveni o ştire? Trimite-ne un mesaj la numărul 0785 075 112 pe WhatsApp sau Signal.
Vreau să mă abonez la serviciul de mesagerie WhatsApp - Trimite un mesaj pe Whatsapp cu textul VREAU SĂ MĂ ABONEZ la numărul de telefon la 0785 075 112






























